Латекс

Латекс – це матеріал отриманий після обробки вспіненогосоку каучукового дерева гевея, шляхом добавляння хімічних речовин, для отримання необхідної якості. Латекс - надзвичайно еластичний і пружний матеріал. Завдяки своїй пористості латекс добре вентильований, що робить його антибактеріальним та гипоалергенним, а додаткова перфорація ще більше підвищує його терморегулюючі властивості і повітропроникність.

Перфорований латекс має комірково-пористу структуру, що діє як «мікропружини» і здатна витримувати великий тиск. При цьому протягом довгого часу зберігає і відновлює первинну форму.

Завдяки своїм характеристикам, латекс визнаний одним з найкращих матеріалів для виробництва м'яких меблів, матраців, подушок,який продовжує термін їх експлуатації до 20 років без видозмін виробу.Матраци на основі латексу оптимально набувають форми тіла під час сну, підтримують хребет і відмінно розподіляють навантаження.

Ми пропонуємо Вам латекс перфорований шведського виробництва в рулонах 200×1500×2 та 200×1000×3 відповідно ширина/довжина/висота та щільністю 65кг/м3. Також приймаємо замовлення на латексні блоки(трьохзональний, п’ятизональний, семизональний) та латексні подушки.

There aren't any products matching supplied criteria...